Paslaugos

Susidūręs su teisinių žinių reikalaujančiu klausimu ar įsivėlęs į teisinį ginčą, dažnas neįsivaizduoja, į kurį teisininką ar advokatą kreiptis, ypač jei tokių paslaugų prireikia pirmą kartą. Ieškant teisinės pagalbos sudėtinga iš anksto įvertinti, ar bus reikalingas ilgalaikis teisinių paslaugų teikimas, procesinių dokumentų rengimas, ar užteks trumpos teisinės konsultacijos, išaiškinant, kaip veikti vienoje ar kitoje situacijoje, apsidraudžiant nuo galimų ginčų bei bylinėjimosi ateityje.

Teisinė sistema yra paini, turinti daug pošakių bei specializacijų, tad su teisinių žinių reikalaujančiu klausimu nesusidūrusiajam yra geriausia rinktis teisininką, kuris turi patirties srityje, kuri yra reikalinga. Tokiu atveju teisininkas suteiks geriausią bei profesionaliausią teisinę pagalbą savo specializacijos srityje, o klientas jausis ramus savo klausimą patikėjęs tą sritį išmanančiam specialistui.

Įvertinsime Jūsų teisinio klausimo rimtumą ir suteiksime profesionalias teisines paslaugas. Taip pat pateiksime preliminarų teisinių veiksmų planą bei sąmatą ir nurodysime išlaidų dydį, kad galėtumėte tinkamai planuoti savo biudžetą.

Jei turite klausimų kviečiame susisiekti.

Paslaugų kainos (konkreti kaina nustatoma, atsižvelgiant į individualią situaciją bei teisinio
klausimo specifiką):

Komercinės sutarties rengimas, peržiūra
nuo 400 Eur
Pretenzijos, pareiškimo, prašymo, reikalavimo, pranešimo parengimas
nuo 300 Eur
Ieškinio, atsiliepimo į ieškinį, dubliko, tripliko parengimas
nuo 800 Eur
Apeliacinio skundo, atsiliepimo į apeliacinį skundą rengimas
nuo 800 Eur
Prašymo dėl prieglobsčio suteikimo rengimas
nuo 700 Eur
Skundo administraciniame procese parengimas
nuo 700 Eur
Atskirojo skundo rengimas
nuo 450 Eur
Atstovavimas teisme (Vilniuje)
100 Eur/val
Atstovavimas apklausoje (Vilniuje)
100 Eur/val
Dalyvavimas derybose (Vilniuje)
100 Eur/val
Kelionė į kitus miestus
1 Eur/1km + 50 Eur/1 val.
Teisinė konsultacija/kitos teisinės paslaugos
100 Eur/val

Neretai susiklosčiusi situacija reikalauja greito ir aiškaus sprendimo bei skubių teisinių veiksmų, tad, siekdami taupyti Jūsų laiką, konsultacijas teikiame tiek nuotoliniu, tiek kontaktiniu būdu.